Salveaza ca favorit

Angajez sofer cat. B in Port Agigea (transport asigurat)

Eforie, judet Constanta Adaugat La 01:24, 13 ianuarie 2019, Numar anunt: 169679674
Angajam sofer autoturisme cat. B

Operator portuar Ro-Ro in Portul Constanta Sud Agigea, compania activeaza pe piata de 10 ani , fiind
furnizor de servicii portuare pentru marile companii din industria automotive, Dacia – Renault, Ford etc.
Serviciile prestate pot fi sintetizate in operarea navelor de tip Ro-Ro, descarcarea trenurilor, operarea camioanelor din terminal, pastrand standardele de calitate impuse de client si procedurile in vigoare.

Descrierea Jobului & Cerinte: Manipulare Autoturisme - Departament Operational
Responsabilitati si info utile :
- Incarcare & Descarcare nave RO-RO, trenuri si alte activitati operationale anexe ( Scanare, Parcare, Calitate, Relocarea unitatilor )
- Angajatul va fi initial pregatit pentru a intelege procedurile firmei si cerintele de calitate ;
- Inspectia de calitate a vehiculelor receptionate ;
- Scanarea autoturismelor, parcare, relocarea loturilor in terminal ;
- Programul de lucru este in ture ;
- Candidatilor cu evaluari pozitive li se ofera oportunitati reale de avansare in cadrul companiei ;

Beneficii :
- Pachet salarial 1800

- Bonuri de masa, 12 RON per zi ;
- Bonus de fidelitate ;
- Program ture 12/24, 12/48
- Ture suplimentare remunerate ;
- Transport asigurat (Constanta (gara) => port Agigiea) ;

Candidatii interesati sunt rugati sa ne transmita CV-urile la adresa de e-mail : gcatalin%romcargomaritim.ro
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon (de L –V intre orele 09:00 – 16:00) ;
Va multumim !

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Catalin

Vând 4 jante skoda, Audi, VW pe 16"

Autoturisme

13 ian

600 lei

Vând 2 capace volvo pe 15

Autoturisme

13 ian

50 lei

1 800 lei

Eforie, judet Constanta

Vezi pe harta