Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Service auto în Bucuresti.

Angajez Mecanic Auto

de la 3 000 lei Salariu negociabil
Elite Car Service cauta Mecanic Auto Multimarca.
Daca ai experienta in domeniu de minimum 5 ani, stii sa identifici problemele autoturismelor intrate in service si piesele auto de care clientul are nevoie pentru ca masina sa fie "cea mai cea" de pe sosea, atunci te asteptam la un prim interviu.

Descrierea postului mecanic:

-sa respecte normativele de lucru
-sa comunice si sa repecte programul de lucru
-efectueaza lucrari specifice de reparatii mecanice si mentenanta auto pentru autoturisme, autoutilitare
-competenta trebuie sa fie vasta, pe langa operatiile efective de reparatie si Intretinere auto, lucratorul trebuind sa ofere o solutie optima din punct de vedere tehnic, calitativ si economic.
-sa aiba o buna colaborare cu clientii si sa ofere sfaturi competente In domeniul mentenantei autovehiculului.
Cerinte:
Este necesara calificarea de mecanic auto
Serios
Ordonat
Punctual
Permis de conducere
Experienta minim 5 ani

Salariu motivant, negociabil in functie de experienta si abilitati.
Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Mediu de lucru profesionist, intr-un colectiv tanar.
Program de lucru: Luni - Vineri: 09:00-18:00
Sambata si Duminica - Timp pentru Odihna
  • Adaugat La 07:37, 18 octombrie 2020
  • Vizualizari:355
  • Numar anunt: 208219596

Anunturile utilizatorului Silviu Grigore