Salveaza ca favorit

Angajez lucrator comercial Shop&Go Mega-Image Fundulea

Fundulea, judet Calarasi Adaugat de pe telefon La 03:31, 11 decembrie 2018, Numar anunt: 174633859
•Experienta anterioara in comert(NU este obligatorie);
•Orientare si deschidere catre client;
•Responsabilitate si seriozitate;
•Dinamism si spirit de initiativa;
•Flexibilitate si spirit de echipa

Descrierea jobului

Lucrator Comercial / Casier:

• sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post;
• sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
• sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
• sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
• sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru
-salariu atractiv
-bonus de performanta

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Razvan

Fundulea, judet Calarasi

Vezi pe harta