Angajez inginer in constructii

Baia Mare, judet Maramures Adaugat La 16:46, 13 august 2018, Numar anunt: 165308975
Oferit de Proprietar

Cautam inginer constructor cu experienta, pentru diverse lucrari in constructii. Venituri avantajoase.

Aptitudini:
- pre-evaluare lucrari de constructii, coordonare activitate, supraveghere si supervizare santiere in judetul Maramures.

Responsabilitati:
- deplasare pe teren/urmarire obiectiv
- definirea cerintelor clientului
- estimarea resurselor si a duratelor
- planificarea calendaristica a activitatiilor din cadrul proiectului prin grafic de executie
- planificarea resurselor umane si alocarea lor optima
- monitorizarea si controlul activitatilor de executie
- verificarea cerintelor proiectului
- rapoarte periodice privind stadiul proiectului

Cerinte:
- experienta in executie
- permis de conducere categoria B
- stil de lucru organizat

Detaliile salariale se discuta la interviu .
Informatii la telefon 758 - arata telefon - de luni pana vineri intre orele 7:30-17:00.

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Stefan Suciu

Fara fotografii

Angajez meserias dulgher,zidar,fierar,necalificati

Ingineri - Meseriasi - Constructori

20 aug

de la 100 leipana la 140 lei

Arata mai multe anunturile utilizatorului

Baia Mare, judet Maramures

Vezi pe harta