Salveaza ca favorit

Angajez evaluator imobiliar/operator date

Ploiesti, judet Prahova Adaugat La 18:15, 13 iunie 2018, Numar anunt: 148486705

Candidatul ideal

Este necesara o persoana care sa indeplineasca urmatoarele cerinte :
- preferabil sa detina pregatirea obligatorie (membru titular ANEVAR)
- este posibil de asemenea sa fie proaspat absolvent ANEVAR, real intresat catre aceasta meserie
- este acceptabil de asemenea, si un candidat cu studii superioare care este intresat pentru calificarea in aceasta meserie .
- posesor permis cat B - preferabil
- persoana loiala, de incredere, responsabila
- cu dorinta de munca (castigurile sunt pe masura muncii)

Descrierea jobului

Evaluator imobiliar EPI, sau/si EBM,, sau operator date- care sa activeze in cadrul unei colectivitati de evaluatori (cu acoperire nationala).
Biroul din Ploiesti se ocupa cu lucrarile din jud Prahova, si Buzau.
Responsabilitatea postului este legata de lucrarile (si inspectiile) din judetul Prahova.
Descrierea companiei

Compania este integrata intr-un grup in cadrul caruia se efectueaza evaluari in relatii de prestari servicii cu institutii bancare la nivel national.
Rugam persoanele intresate sa ne transmita mesaj cu CV.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Claudiu B

Inchiriez spatiu birouri/servicii in Ploiesti-Cantacuzino

150 €

Ploiesti, judet Prahova

Vezi pe harta