Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Marketing - PR - Media în Buftea.

Angajez dtp-ist

Buftea, judet Bucuresti - Ilfov Adaugat de pe telefon La 19:43, 20 iulie 2018, Numar anunt: 139419543

CANDIDATUL IDEAL:

- Cunostinte avansate Photoshop si CorelDraw
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu
- Orientat spre calitate si detalii;
- Orientare catre client, preocupare pentru satisfacerea nevoilor acestora;
- Persoana activa, cu initiativa, creativa, rezistenta la lucru in conditii de stres, capabila sa respecte termenele de finalizare a unui proiect.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Realizarea de solutii si prezentari grafice plecand de la cerintele clientilor;
- Conceptie design;
- Pregatire pentru tipar si machetare;
- Executa printuri digitale - opereaza echipamentele pentru print-uri color (tipar digital, cutting plotter etc.);
- Stabilirea si mentinerea legaturii prin corespondenta (e-mail, telefon) cu clientii pentru probleme specifice.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Publicitate
CadouriCool.ro

Noi suntem re-cool/ro

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS

Vizualizari:1471

Anunturile utilizatorului Dragos

casti htc 628 sigilate

Accesorii Telefoane - Tablete

9 aug

10 lei

Bara de tractiuni Crivit nouă

Fitness

9 aug

80 lei

Toyota Land Cruiser

11 500 €