Salveaza ca favorit

Angajez dtp-ist

Buftea, judet Bucuresti - Ilfov Adaugat de pe telefon La 19:01, 24 octombrie 2018, Numar anunt: 139419543
CANDIDATUL IDEAL:

- Cunostinte avansate Photoshop si CorelDraw
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu
- Orientat spre calitate si detalii;
- Orientare catre client, preocupare pentru satisfacerea nevoilor acestora;
- Persoana activa, cu initiativa, creativa, rezistenta la lucru in conditii de stres, capabila sa respecte termenele de finalizare a unui proiect.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Realizarea de solutii si prezentari grafice plecand de la cerintele clientilor;
- Conceptie design;
- Pregatire pentru tipar si machetare;
- Executa printuri digitale - opereaza echipamentele pentru print-uri color (tipar digital, cutting plotter etc.);
- Stabilirea si mentinerea legaturii prin corespondenta (e-mail, telefon) cu clientii pentru probleme specifice.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Publicitate
CadouriCool.ro

Noi suntem re-cool/ro

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Dragos

Casti iphone originale

Accesorii Telefoane - Tablete

11 nov

45 lei

Fara fotografii

Slipmat personalizat

Accesorii audio-video

11 nov

250 lei

banner de vânzare

Publicitate - Asigurari - IT

11 nov

calculator i7

Sisteme PC – Monitoare

11 nov

1 500 lei

Santier in lucru

Materiale constructii si amenajari

11 nov

100 lei

Arata mai multe anunturile utilizatorului

Buftea, judet Bucuresti - Ilfov

Vezi pe harta