Muncitori necalificati

DACRIS COM 94 SRL - fabrica detergenti situata in Bucuresti, str.Splaiul Unirii, nr.162 ( in fostul Abator),sector 4 , angajeaza muncitori necalificati .
Responsabilitati post :ambalare produse, etichetare produse, asezare produse in baxuri, asezare baxuri pe palet, curatenie la locul de munca , alte activitati legate de postul de lucru.

Candidatul ideal
- studii medii, min. 8 clase
- stare de sanatate buna;
-ordonati;
- rezistenta la stres
- capacitate lucru in echipa
- indemanare si rapiditate in miscari, disponibilitate pentru miscari repetitive,

Beneficii:
- salariu
- tichete de masa
- transport
- contract de munca pe perioada nedeterminata

Pentru a stabili data și ora prezentarii la interviu sunati intre orele 15:00-19:00 la numărul 751 - arata telefon -
CV –ul se poate atasa aici
Rugăminte - NU solicitați informații referitoare la salariu sau alte detalii la telefon. Aceste lucruri vor fi discutate personal, în cursul interviului.
Interviul se va desfasura la punctul de lucru in str.SPLAIUL UNIRII, NR.162, SECTOR 4 BUCURESTI ( in fostul Abator Splai- intrarea se afla intre restaurantul Mozaj si restaurantul Odeon)
Vă mulțumim!

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Laura

Fara fotografii

Angajare

Alte locuri de munca

28 nov

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 4

Vezi pe harta

Laura

Pe site din sep 2013 Anunturile utilizatorului