Angajare Muncitor Necalificat\ fara experienta

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 2 Adaugat La 09:32, 28 noiembrie 2016, Numar anunt: 110063026

Responsabilitati
- monteaza piese metalice conform desenului de executie in vederea executiei de subansamble ce intra in componenta structurilor metalice (stalpi, grinzi, pane, contravantuiri, etc).

Beneficii Oferite
- salariu atractiv
- decontare transport daca angajatul locuieste in afara localitatii
- posibilitate cazare

Descrierea firmei

Steel Master este o societate comerciala din Bucuresti specializata in executarea si montarea diferitelor tipuri de constructii metalice.

Steel Master executa si monteaza urmatoarea gama de constructii metalice:
- hale metalice (spatii de depozitare, birouri, piete agroalimentare, spatii de productie, sali de sport)

- confectii metalice diverse (balustrade, grilaje, rigole, copertine, garduri, porti, tubulaturi pentru ventilatie, glafuri, jgheaburi, burlane)

-angajam angajez post liber angajator necalificat-

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Catalin

Fara fotografii

Angajare lacatus confectii metalice

Meseriasi - Constructori

28 nov

Husa IPad Air originala Apple Smart cover

Tablete - eReadere

28 nov

169 lei

Negociabil
Cauciucuri iarna Continental 245/45/R18

Autoturisme

21 nov

1 000 lei

Negociabil
iPhone 6 Space Gray

iPhone

21 nov

1 190 lei

Negociabil
Fotolii \ scaune Vintage

Arta - Obiecte de colectie

12 nov

990 lei