Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Munca in strainatate în Galati.

Angajare cu plecare urgentă in Anglia!

Galati, judet Hunedoara Adaugat de pe telefon La 22:32, 16 februarie 2018, Numar anunt: 146586167
7 000 - 10 000 lei

Angajez cu contract de munca,pe perioada nelimitata in domeniul asistentei sociale(îngrijitor bătrâni)la domiciliul clientului,in spitale si/sau azile de bătrâni,cu sau fără experiența!Trainingul este oferit in mod gratuit de către Agentia noastră de formare.
Cerințe:persoane organizate,responsabile,flexibile,empatice,motivate
Program de lucru de 8 ore pe zi
Persoane cu spirit de echipa
Comunicativa
Permis de conducere categoria B(Opțional)
Persoane fără antecedente penale(se cere cazierul juridic)
Obligatoriu:limba engleză la nivel conversațional
Obligatoriu:respectarea contractului pentru o perioada de minim 3 luni.

Responsabilități:-sa asiste clienții care au nevoie de ajutor
-administrare medicamente
-îngrijire personală
-cumpăraturi
-Curatenie,călcat,mâncare
Ce îți oferim:instruire/Training la locul de munca
-salariu motivant minim 8 lire/ora -10 lire/ora
-cazare(contra cost)
-decontare benzina/motorina
-Mašina de serviciu
-diploma de specializare in domeniu
-posibilități de avansare

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactați la nr de telefon:+ 407 - arata telefon - sau pe whatsupp la nr:+44 751 - arata telefon - 7

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS, si Windows Phone

Vizualizari:8694