Angajare asistent manager in Fabrica Spania

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 4 Adaugat de pe telefon La 16:25, 29 noiembrie 2016, Numar anunt: 110214778

Societate comerciala din Bucuresti angajam pe perioada nedeterminata asistent manager pentru fabrica Spania.

Cerinte:
Studii superioare;
Foarte buna vorbitoare de limba spaniola;
Abilitati de comunicare;
Abilitati de organizare;
Permis de conducere categoria B;

Responsabilitati:
Intermediaza comunicarea dintre echipa din Romania si staff-ul firmei spaniole (clientul);
Raport de lucru catre office Bucuresti;
Diverse activitati administrative.

Oferta:
Contract pe perioada nedeterminata;
Asigurare medicala privata;
Cazare in Spania asigurata;
Bani de masa;
Transport dus-intors si in perioada concediilor legale;
Salariu atractiv.

Relatii la telefon: 733 - arata telefon - .

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS, si Windows Phone

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 4

Vezi pe harta