Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Call center - Suport clienti în Sibiu.

Angajam urgent operator call center

Sibiu, judet Sibiu Adaugat La 12:21, 20 februarie 2018, Numar anunt: 148630029
1 500 - 7 500 lei

Posturile disponibile sunt doar pentru judetul Sibiu.

Agentie recrutare personal angajaza operator CALL CENTER pentru limbile: Germana, Engleza.

Limba necesara : limba Engleza

Descrierea postului:
- efectueaza apeluri telefonice catre companii internationale
- supravegheaza si administreaza adresa de mail
- suport intre clientii din Romania si cei internationali

Limba necesara : limba Germana

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoare cerinte:
- Seriozitate
- Reponsabilitate
- Adaptarea la nou
- Flexibilitate
- Munca in echipa
- Bune abilitati de comunicare

Ne puteti atasa un CV sau asteptam sa ne contactati la numarul de telefon: 757 - arata telefon -
Experienta nu este obligatorie, invatam impreuna tot ce ai nevoie sa stii. Pentru orice alte informatie nu ezita sa ne contactezi.

Vizualizari:4595

Anunturile utilizatorului Coman Radu