Salveaza ca favorit

Angajam urgent asistent manager / contabilitate primara

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 4 Adaugat de pe telefon La 12:42, 25 iulie 2018, Numar anunt: 166439216

Asistent manager / contabilitate primara
Limbi vorbite
engleză
Adresa - Zona Eroii Revolutiei
Candidatul ideal:
• Experienta in domeniul financiar-contabil
• Absolvent de studii superioare (avantaj profil finante-contabilitate);
• Cunostinte in materie de legislatie contabila si fiscala;
• Cunostinte foarte bune de operare calculator: Windows, MS Office (Word, Excel-solide)
• Atentie la detalii, abilităţi de organizare, sistematizare şi prioritizare;
• Persoana motivata, constiincioasa, riguroasa si meticuloasa in realizarea sarcinilor.
• Persoana flexibila, ordonata, serioasa, loiala;
• Limba engleză (scris/ vorbit - nivel mediu);
• Disponibilitate pentru a lucra intr-un domeniu tehnic

Descrierea jobului:
• Emiterea documentelor de gestiune comerciala: facturi, chitante, bonuri fiscale.
• Operarea documentelor interne: nir, bonuri de consum, pontaje, diurne, foi de parcurs etc.
• Indosarierea documentelor financiar-contabile
• Evidenta jurnalului de casa
• Mentinerea unei colaborari stranse cu firma de contabilitate
• Arhivarea sistematica si cronologica a documentelor contabile ale societatii
• Intocmirea si prezentarea rapoartelor specifice catre managementul companiei

Candidatul care va fi ales va avea sansa sa faca parte dintr-o echipa dinamica si foarte activa

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Andrei

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 4

Vezi pe harta