Salveaza ca favorit

Angajam Tehnician pentru service calculatoare.

Mizil, judet Prahova Adaugat La 17:47, 18 iulie 2018, Numar anunt: 140551325

SC CASYSTECH SERV extinde echipa si angajeaza Tehnician Service IT
Candidatul ideal:
- Cunoasterea sistemelor de operare Windows 7/10 (instalare si configurare SO, drivere, interfete de retea, etc),
- Cunostinte minime hardware (diagnosticare si remediere, configurare, instalare, asamblare calculatoare, depanare echipamente periferice)
- Cunostinte minime de retele de calculatoare
- Persoana cu abilitati tehnice de nivel mediu.
- Cunostintele minime de electrica/electronica reprezinta un avantaj.
- Cunostintele medii despre sistemele antiefractie, control acces, supraveghere video, constituie un avantaj
- Persoana tehnica, punctuala, ordonata, comunicativa, cu simt organizatoric, responsabila si dornica de autoperfectionare; abilitati de comunicare cu clientii si restul echipei.
- Permis conducere categoria B(obligatoriu)
- Experienta de minim 1 an pe o pozitie asemanatoare
Descrierea jobului
- Activitatea se va desfasura cu precadere pe raza orasului Mizil/Prahova si a localitatilor limitrofe
- Dezvoltarea si intretinerea infrastructurii IT&C a clientilor firmei, instalare/depanare componente hardware, configurare si optimizare software, diagnosticarea si reparatia echipamentelor periferice - la sediul clientilor sau la sediul firmei.
- Instalarea de retele de comunicatii la sediul clientilor.
- Cunostintele in domeniul sistemelor antiefractie, control acces si supraveghere video, constituie un avantaj.
Beneficii:
- salariu atractiv - se va negocia in functie de experienta si performante
- bonuri de masa
- mediu de lucru placut si profesionist;
- perfectionare ulterioara in domeniu
- se deconteaza transport de la domiciliu la sediul firmei
Descrierea companiei
Firma isi desfasoara activitatea in tehnologia informatiei si sisteme de Securitate din anul 1998

- Program standard luni-vineri 8,30 – 17:30
Pentru detalii tel: 728 - arata telefon - sau e-mail

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Mizil, judet Prahova

Vezi pe harta