Angajam Tehnician Mecanic Industrial Germania

Satu Mare, judet Satu Mare Adaugat La 15:40, 1 decembrie 2016, Numar anunt: 110406934

Zona: Lahr (Baden-Württemberg)

Responsabilitati :
- Montarea componentelor individuale;
- Montarea pieselor metalice si electronice
- Montaj si intretinere utilaje
- Lucru independent dupa plan de asamblare, specificatii si desen technic

Cerinte
- Cunostinte solide in domeniul Hydraulik si CNC
- Pregatire ca mechanic, constructor sau asemanator
- Experienta in montaje;
- Pregatit pentru lucru in schimburi

Beneficii:
Contract de munca cu firma germana pe perioda nedeterminata
Salar brut 13-14 EUR/ora
Cazare asigurata GRATUIT de catre angajator cu toate facilitatile
Candidatii interesati sunt rugati sa trimita Cv-ul in limba germana

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
Arata mai multe anunturile utilizatorului

Satu Mare, judet Satu Mare

Vezi pe harta