Angajam tehnician IT hardware / Gestiune

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 13:57, 28 noiembrie 2016, Numar anunt: 110093894

Candidatul ideal:

- Cunostinte/ experienta asupra sistemelor de operare Windows (configurare/ troubleshooting);
- Cunostinte networking (LAN) si componente hardware;
- Experienta in domeniul IT Hardware;
- Cunostinte de limba engleza;
- Persoana cu inclinatii tehnice;
- Capacitatea de a lucra independent si in echipa;
- Capacitatea de autoperfectionare si de valorificare a experientei dobandite.

Descrierea jobului:

- Depanare hardware si software a sistemelor;
- Configurare si testarea sistemelor ;
- Pregatirea comenzilor pentru livrare;
- Gestionarea stocului de marfa;
- Formare profesionala
- Salariu motivant;
- Alte bonusuri in functie de realizari

Descrierea companiei:

Magazin de calculatoare second hand, refurbished si noi, laptopuri, monitoare, imprimate, componente, periferice, retelistica, software.

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
Arata mai multe anunturile utilizatorului

Cluj-Napoca, judet Cluj

Vezi pe harta