Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in IT - Telecomunicatii Gorj.

Angajam Technician Telefomunicatii

Motru Adaugat La 17:51, 12 ianuarie 2018, Numar anunt: 149449417

Pozitie disponibila: Motru

Candidatul ideal
• Aviz medical „Apt”
• Permis de conducere categoria B (constituie avantaj)
• Disponibilitate pentru lucrul pe teren
• Experienta in munca la angajare nu este necesara, dar constituie avantaj;

Descrierea jobului
- Executa lucrarile de dezvoltare si intretinere a retelei de telecomunicatii de fibra optica;
- Instaleaza servicii de voce, date si televiziune precum si servicii conexe (fibra optica)
- In cadrul activitatilor de instalare si reparatii se asigura ca parametrii tehnici de functionare sunt in conformitate cu specificatiile tehnice ale serviciilor;

Cunostinte, Aptitudini & Abilitati:
• Bune abilitati de comunicare, relationare si orientare catre solutionarea problemelor clientilor;
• Angajament, integritate, adaptabilitate si flexibiliate;
• Cunostinte in domeniul IT, Retelistica (constituie un avantaj)

Oferim:
- pachet salarial atractiv revizuit periodic in functie de performante
- Bonusuri de performanta
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes pe termen lung
- Telefon mobil
- Masina pentru interes de serviciu (in afara orasului Motru)

Vizualizari:3