Angajăm tâmplar cu experiență

Candidatul ideal
Cerințe:
- Experiență în domeniul fabricării mobilierului
- Experiența montajului elementelor de feronerie și elementelor de asamblare și fixare
- Cunoașterea operațiunilor legate de frezare, găurire, furnituire
- Experiență în utilizarea echipamentului necesar
- Capacitatea de lucru în termene limită
- Înțelegerea conceptului de lucru în echipă
- Atenție la detalii
- Permis de conducere - dar nu obligatoriu

Descrierea postului:
- Confecționarea, asamblarea, finisarea mobilierului după schițele proiectantului;
- Citirea și întelegerea schițelor primite de la proiectant și planificarea activității în funcție de prioritățile stabilite ierarhic;
- Prelucrarea (frezare, găurire, furniruire) și pregătirea materialelor necesare (PAL, MDF, material compozite și plastice, profile aluminiu, etc).

Beneficii:
- salariu atractiv
- condiții de muncă foarte bune
- plata orelor suplimentare
- bonuri de masă
- mediu de lucru competitiv și dinamic

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS

Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Giarmata, judet Timis

Anunturile utilizatorului Ovidiu