Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Lucratori productie - depozit - logistica în Arad.

Angajam stivuitoristi si manipulanti marfa

Arad, judet Arad Adaugat La 09:59, 12 noiembrie 2018, Numar anunt: 101957154
Cautam persoane care sa fie interesate de un loc de munca intr-un mediu dinamic, competitiv, intr-o companie multinationala.

Cerinte:

- Pentru stivuitoristi e necesara autorizatia ISCIR de stivuitorist
- Pentru manipulanti constituie un avantaj experienta intr-un depozit
- Disponibilitate pentru munca in 2 sau 3 schimburi

Responsabilitati:

- Descarcarea marfii si asezarea produselor pe rafturi
- Alimentarea zonei de productie cu materiale
- Pregatirea marfii pentru livrare si incarcarea acesteia

Oferta:

- Salariu atractiv
- Transport gratuit
- Tichete de masa
- Ore suplimentare platite dublu
- Spor de noapte
- Alte beneficii

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 729 - arata telefon - sau sa lasati un mesaj la acest anunt si va vom contacta noi.
Vizualizari:331

Anunturile utilizatorului Ovidiu Iova

Fara fotografii

Operator linie productie

Lucratori productie - depozit - logistica

20 nov