Salveaza ca favorit

Angajam Specialist Resurse Umane – Constanta

Constanta, judet Constanta Adaugat La 21:54, 13 februarie 2018, Numar anunt: 153292531

Experienta in domeniul minim 3 ani pe un post similar;
Atestat inspector resurse umane;
Cunostinte bune de operare PC (Microsoft Office);
Foarte bune cunostinte privind legislatia muncii si sistemul romanesc de salarizare;
Capacitate de organizare a propriei activitati;
Bune abilitati de lucru cu cifre, analiza si sinteza;
Bune abilitati de comunicare si relationare;
Focus pe rezultat si gasirea de solutii;
Gandire independenta si structurata;
Atitudine proactiva, flexibilitate si capacitate de adaptare.

Descrierea jobului

Intocmeste documentele de personal (contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii) si gestioneaza evidenta miscarii de personal (angajari, plecari, pensionari, suspendari);
Intocmeste Registrul de Evidenta al Salariatilor si transmite datele catre ITM;
Actualizeaza baza de date a angajatilor;
Mentine o relatie foarte buna cu clientii interni si informeaza personalul angajat in cazul modificarii documentelor;
Este responsabil(a) cu evidenta concediilor fara plata, concediilor de odihna, concedii medicale, sanctiunilor;
Gestioneaza calculul concediilor medicale, de odihna, etc.;
Intocmeste si verifica pontajul lunar;
Elibereaza diverse adeverinte necesare salariatilor;
Depune declaratiile/ documentele prevazute in legislatia muncii si a asigurarilor sociale, in termenele prevazute de lege, la organele competente;
Intocmeste situatii/ rapoarte utile societatii si redacteaza si centralizeaza documente specifice Departamentului Resurse Umane: rapoarte, adrese, cereri, instiintari;
Participa la controalele cu privire la situatiile/ problemele de personal - salarizare, efectuate de reprezentanti ai institutiilor de stat sau alte institutii private, impreuna cu Directorul Resurse Umane;
Respecta si aplica politicile si procedurile interne ale companiei si se asigura de aplicarea corecta a Codului Muncii si a legislatiei in vigoare si de toate modificarile/ actualizarile legislative in domeniu;

Beneficii:
Pachet salarial si beneficii competitive;
Mediu de lucru profesionist;
Contract pe perioada nedeterminata;
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si performanta.

Suntem o echipa tanara si dinamica, non-formala, care activeaza in domeniul ospitalitii. Ne place sa imbinam munca cu buna dispozitia, orientarea noastra fiind spre calitatea serviciilor oferite si spre multumirea atat a clientului extern, cat si a clientului intern.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca datele furnizate sa fie salvate si procesate. Vezi detalii

Urmatorul consimtamant include aprobarea dvs. pentru transmiterea CV-ului dvs. (si a datelor incluse in acesta) catre parti terte, precum si procesarea acestor date de catre aceste parti cu scopul participarii in procese de recrutare. De asemenea, sunteti de acord ca OLX Online Services SRL poate sa va creeze profilul dvs. individual de candidat bazat pe datele incluse in acest CV. Puteti gasi informatii detaliate despre procesarea datelor personale de catre OLX Online Services SRL in Politica noastra de Confidentialitate Ascunde

Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Constanta, judet Constanta

Vezi pe harta