Salveaza ca favorit

Angajam specialist in marketing - marketer , vanzari , comunicare

Pitesti, judet Arges Adaugat La 13:55, 11 februarie 2018, Numar anunt: 152972725

Candidatul ideal

-Candidatul ideal este pasionat de marketing si promovare, creativ si pro-activ
- Are abilitați excelente de vanzari si comunicare.
-Experienta in promovarea social media.
-Capacitatea de a dezvolta descrieri pentru produsele firmei si a le promova /incarca pe facebook, si alte site-uri/ platforme de vanzari (ex. emag, olx, etc)
-Capacitate de a cauta pe internet informatie relevanta.
-Interesat sa participe la organizarea de evenimente de promovare a firmei.
-Punctualitate, seriozitate si determinare
- Studii finalizate
-Experienta cu instrumente de e-mail marketing si sondaje online (contituie un avantaj)
-Experienta in urmarirea campaniilor de email marketing (contituie un avantaj)
- Cunostinte de limba engleza – (contituie un avantaj)
- Permis conducere cat B (contituie un avantaj)
- Cunostinte design si optimizare web (contituie un avantaj)

Un aspect foarte important pentru candidatul ideal este ca acesta sa fie absolvent de studii in intervalul de ani 2012-2017 sau somer.

Descrierea jobului
-Promoveaza produsele online pe retele sociale/site-uri si alte platforme de vanzari
-Promoveaza produsele offline prin campanii de email/marketing
-Discuta cu potentialii clienti, in legatura cu produsele firmei
-Dezvolta portofoliul de clienti si actualizează listele de preturi
-Mentine relatiile cu clientii, cu productia
-Lanseaza si urmareste comenzile
-Intocmeste rapoartele de vanzari
-Introduce datele clientilor in sistem
-Optimizeaza stocurile de marfa

Beneficii:
-Salariu norma intreaga;
-Contract de munca nedeterminat;
-Se asigura training pentru cunoasterea produselor din portofoliu
-Bonusuri în funcţie de realizări;

Descrierea companiei

Prodav Decor Center ofera tuturor persoanelor pasionate de arta si design posibilitatea de a isi decora casa cu variate categorii de tapet/fototapet/wall art / stikere decorative, atat personalizat, cu pozele proprii ale pasionatilor, cat si deja creat cu dragoste pentru un design deosebit. Misiunea noastra consta in proiectarea, realizarea de produse calitative incorporând un grad inalt de inovatie, atentie la detalii si receptivitate fata de nevoile clientilor noștri.
Ne plac lucrurile frumoase si de calitate si, impreuna cu tine, vrem sa oferim clientilor incredere, profesionalism si inovatie. Te asteptam in echipa noastra in care vei putea sa iti afirmi talentul si imaginatia.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca datele furnizate sa fie salvate si procesate. Vezi detalii

Urmatorul consimtamant include aprobarea dvs. pentru transmiterea CV-ului dvs. (si a datelor incluse in acesta) catre parti terte, precum si procesarea acestor date de catre aceste parti cu scopul participarii in procese de recrutare. De asemenea, sunteti de acord ca OLX Online Services SRL poate sa va creeze profilul dvs. individual de candidat bazat pe datele incluse in acest CV. Puteti gasi informatii detaliate despre procesarea datelor personale de catre OLX Online Services SRL in Politica noastra de Confidentialitate Ascunde

Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Pitesti, judet Arges

Vezi pe harta