Salveaza ca favorit

Angajam Soferi Transport Persoane / Convenție

Mioveni, judet Arges Adaugat de pe telefon La 08:48, 9 decembrie 2018, Numar anunt: 169633823
CONTINENTAL FAST LINE - C F L,
lider pe piata de transport persoane din Str. Parasti 52 ,
115400- Mioveni -Arges-Romania

Angajeaza Sofer CAT D pentru:

-Curse fixe regulate in conventie.

Descrierea jobului:
*asigura transportul angajatilor la un schimb ,doua sau trei in functie de program
*respecta procedurile si normele legale privind transportul de persoane

Candidatul ideal:
*permis categoria D
*atestat transport persoane
*card tahograf (optional)
*tinuta decenta,seriozitate si responsabilitate

Salarizare de la 2000 ron pana la 3500 ron + bonusuri in weekend

Zone de interes :

-Campulung Muscel
-Draghici
-Mihaiesti
-Capul Piscului
-Vacarea

-Boteni
-Hartiesti
-Vulturesti
-Lucieni

-Berevoiesti
-Aninioasa
-Vladesti
-Poienita
-Valea Mare

-Pitesti
-Mioveni

Daca sunteti interesat puteti depune un CV la sediul nostru sau puteți sustine un interviu de luni - vineri 09-17. Strada: Parasti 52- Mioveni-Arges. 728 - arata telefon -

Va așteptăm in echipa noastră!

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului C F L

Fara fotografii

de la 2 000 leipana la 3 500 lei

Angajam personal Benzinărie / Peco

Casieri - Lucratori comerciali

10 dec

Mercedes Actros 1845-MP4-Euro 5 EEV- 21.990 euro

21 999 €

Negociabil
Arata mai multe anunturile utilizatorului
2 000 - 3 500 lei

Mioveni, judet Arges

Vezi pe harta