Angajam soferi profesionisti cat. B+C+E

Angajam conducatori auto profesionisti posesori de permis B + C +E pentru transport international in comunitate.

Candidatul ideal
- competente si abilitati pentru lucrul in echipa - seriozitate, corectitudine, disponibilitate
- fara cazier judiciar
- responsabilitate si constiinciozitate

Descrierea jobului
CERINTE OBLIGATORII::
- Permis de conducere categoriile B+C+E
- Card digital pentru tahograf
- Atestat professional pentru transport marfuri generale
- Atestat ADR – prezinta avantaj
- Comunitate: sejur saptamani 3-10 saptamani , pauza 1-2 saptamani
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala (engleza, germana) prezinta avantaj

Beneficii:
- Program de lucruflexibil
- Analizele periodice achitate de catre compania noastra
- Formare pentru conducatorii auto fara experienta
- Posibilitatea de avansare intr-un timp scurt
- Transport de la domiciliu asigurat de firma
- Asistenta tehnica si dispecerat 24/24, 7/
  • Adaugat La 16:21, 24 octombrie 2020
  • Vizualizari:12193
  • Numar anunt: 184798879
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Oradea, judet Bihor

Anunturile utilizatorului Bertok Czege Tunde