Salveaza ca favorit

Angajam soferi camion contract munca SPANIA

Iasi, judet Iasi Adaugat La 21:40, 10 august 2017, Numar anunt: 134186303

Angajam soferi camion, cu sau fara experienta. Cerem si oferim seriozitate.

Candidatul ideal:
- posesor permis conducere categoria C+E;
- posesor atestat transport marfuri generale;
- atestatul ADR constituie avantaj;
- fara antecedente penale si rutiere grave;
- experienta in conducerea autovehiculelor de transport marfuri pe teritoriul CE, constituie avantaj;
- seriozitate si responsabilitate;

Descrierea jobului

Persoanele incadrate in functia de sofer efectueaza transport rutier de marfuri pe teritoriul CE sau curse de tur/retur( infunctie de optiunea dvs).
- Stimulente pentru performante + bonusuri pentru operatiuni multiple si curse ADR.

Transporturile intermediate de noi sunt atat in sistem exclusiv cat si in sistem de grupaj. Punem la dispozitia clientilor nostrii camioane de diferite dimensiuni si capacitati , principala caracteristică a serviciilor noastre fiind calitatea.

contract de munca in SPANIA !!!

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
1 200 - 1 500 € Salariu negociabil

Iasi, judet Iasi

Vezi pe harta