Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Personal administrativ - secretariat în Suceava.

Angajam secretara

Suceava, judet Suceava Adaugat La 21:36, 10 iulie 2018, Numar anunt: 151718317
de la 2 100 lei Salariu negociabil

Compania Lucicosm ce are ca domeniu de activitate servicii de transport persoane atat intern,cat si international si activitate de plasare forta de munca doreste sa-si mareasca echipa.

Cerinte:
-atenta
-sociabila
-capabila sa ia decizii
-cunostinte operare calculator
-disponibilitate pentru munca de teren (la nevoie)
-carnet de sofer cat B , sau in urmatoarele luni este in plan

Responsabilitati
-organizare si indosariere acte
-mentinerea la zi a bazei de date(microsoft excel)
-pregatire acte pentru contabilitate
-plata si operare facturi
-deplasare la banci,finante,contabilitate(lunar)
-verificare actelor si a oamenilor in momentul cand se efectueaza deplasarile (deplasarile la autocar)
-relatii cu publicul
Beneficii
-salariu motivant
-pregatire in domeniu
Compania noastra este formata dintr-o echipa de tineri profesionisti,care se imbina armonios cu oameni experimentati in plasarea fortei de munca si transporturile internationale de persoane.

Pentru informatii doar la 755 - arata telefon -
Rog CV urile sa fie europass si doar pe acest mail
lucicosm.mediereATgmail.com

O zi buna

Vizualizari:4391