Angajam Secretara

Satu Mare, judet Satu Mare Adaugat La 08:37, 30 noiembrie 2016, Numar anunt: 110263196

ANGAJAM SECRETARA !
Candidatul ideal :
- abilitati de comunicare
- amabilitate, rabdare, atitudine pozitiva
- capacitate de organziare, planificare , sinteza , atentie la detalii
- experienta minim 1 an intr-un post similar
- cunoasterea pachetului MS Office avansat
- studii superioare
- cunostinte contabilitate primara constitue avantaj
Descrierea jobului.Responsabilitati
• organizarea si administrarea activitatilor de secretariat
• intocmirea contractelor si a formularelor de inscriere pentru clienti si colaboratori
• intocmire facturi clienti
• intocmirea actelor si formularelor specifice activitatii firmei
• gestionare contactelor telefonice
• gestionarea bazei de date pentru clienti
• gestionarea relatiei cu clientii si colaboratorii
• selectionarea si expedierea corespondentei
Se ofera :
-mediu de lucru modern si dinamic
-conditii foarte bune de lucru
-salariu motivant

Descrierea companiei
Firma de formare profesionala .
Daca iti doresti sa faci parte si TU din echipa noastra aplica acum !
Trimite CV-ul tau !

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Diana

Fara fotografii

Angajam operator vanzari prin telefon

Agenti vanzare - consultanti

1 dec

Vand imprimanta HP second hand

Reparatii PC – Electronice – Electrocasnice

1 dec

Vand imprimanta Kyocera second hand

30 nov

Cursuri calificare acreditate - 54 meserii

Alte cursuri si traininguri

22 nov

22 nov

Arata mai multe anunturile utilizatorului

Satu Mare, judet Satu Mare

Vezi pe harta

Diana

Pe site din iun 2015 Anunturile utilizatorului