Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Marketing - PR - Media în Targoviste.

Angajam reprezentant departament Marketing

Targoviste, judet Dambovita Adaugat La 11:26, 1 octombrie 2018, Numar anunt: 162974143
1 500 - 5 000 lei
SC. Edydyy Production Sound S.R.L. angajeaza: Femeie cu varsta cuprinsa intre 25 - 35 de ani pe postul de
REPREZENTANT DEPARTAMENT MARKETING
Responsabilitati:
-Analiza și evoluția pieței în domeniu pentru identificarea tendințelor și a nevoilor
-Dezvoltarea pachetelor de servicii
-Identificarea mijloacelor optime de promovare și implicit promovarea serviciilor de activitate
-Monitorizarea activității competitorilor și buna cunoaștere a serviciilor acestora
-Monitorizarea gradului de satisfacție a clienților

Profilul angajatului
-Experiența nu este obligatorie dar constituie un atu
-Studii superioare în domeniu (nu este obligatoriu)
-Sa posede permis de conducere (nu este obligatoriu dar reprezinta un atuu)
- Persoana creativa și bune abilități de comunicare și negociere cu publicul
-Atitudine pozitiva și capacitatea de a reacționat prompt la cerințele pieței.

Salariu și bonusuri atractive, cu domeniu de activitate în plina expansiune.
Detalii la tel. 736 - arata telefon -
Vizualizari:1748

Anunturile utilizatorului Eduard

Vand Fantana de ciocolata

Firme - Echipamente profesionale

2 nov

1 000 lei

Negociabil
Executam Instalatii electrice de orice tip, Montam Camere de supravegh
Vand NIKON D 80 Stare perfecta ! + grip

Aparate foto

2 nov

1 000 lei

Negociabil
sony hvr hd 1000E stare foarte buna !

Camere video

2 nov

1 000 lei

Negociabil
Inchiriem Scaune si mese incepand cu 7 lei

Nunti - Botezuri - Evenimente

2 nov