Salveaza ca favorit

Angajam reprezentant departament Marketing

Targoviste, judet Dambovita Adaugat La 08:38, 13 iunie 2018, Numar anunt: 162974143

SC. Edydyy Production Sound S.R.L. angajeaza: Femeie cu varsta cuprinsa intre 25 - 35 de ani pe postul de
REPREZENTANT DEPARTAMENT MARKETING
Responsabilitati:
-Analiza și evoluția pieței în domeniu pentru identificarea tendințelor și a nevoilor
-Dezvoltarea pachetelor de servicii
-Identificarea mijloacelor optime de promovare și implicit promovarea serviciilor de activitate
-Monitorizarea activității competitorilor și buna cunoaștere a serviciilor acestora
-Monitorizarea gradului de satisfacție a clienților

Profilul angajatului
-Experiența nu este obligatorie dar constituie un atu
-Studii superioare în domeniu (nu este obligatoriu)
-Sa posede permis de conducere (nu este obligatoriu dar reprezinta un atuu)
- Persoana creativa și bune abilități de comunicare și negociere cu publicul
-Atitudine pozitiva și capacitatea de a reacționat prompt la cerințele pieței.

Salariu și bonusuri atractive, cu domeniu de activitate în plina expansiune.
Detalii la tel. 736 - arata telefon -

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Eduard

Vand NIKON D 80 Stare perfecta ! + grip

Aparate foto

13 iun

1 000 lei

Negociabil
Vand Showtec digipack dmx & midi si DDp - 405

400 lei

VAND SONY FX 1000 stare impecabila

Camere video

13 iun

2 500 lei

Inchiriem Scaune si mese

Nunti - Botezuri - Evenimente

13 iun

sony hvr hd 1000E stare foarte buna !

13 iun

1 000 lei

Negociabil
1 500 - 5 000 lei

Targoviste, judet Dambovita

Vezi pe harta