Salveaza ca favorit

Angajam Referent Resurse Umane

Arad, judet Arad Adaugat La 13:37, 12 iunie 2018, Numar anunt: 166315995

Cerinte
Alatura-te calatoriei noastre! Ce ne dorim sa aduci in bagajul tau profesional:
• Studiile superioare definitivate;
• Experienta profesionala intr-un rol similar de minim 2-3 ani;
• Atestatul de Inspector Resurse Umane;
• Cunostintele foarte bune privind legislatia muncii si salarizarea;
• Atentia la detalii, organizare, responsabilitate;
• Atitudinea pozitiva si proactivitatea;
• Bunele abilitati de comunicare;
• Cunostintele avansate MS Office;
• Limba engleza-nivel mediu;
Responsabilitati
Ce vei face alaturi de noi:
• Vei administra corect procesele si documentele de personal;
• Vei transmite modificarile in Revisal ca prioritate in activitatea zilnica;
• Vei tine evidenta/ vei opera concediilor efectuate si vei asigura desfasurarea controlului de medicina muncii;
• Te vei ocupa de evidenta, verificarea, operarea pontajelor lunare si calculul salarial;
• Tichetele de masa si fluturasii de salariu vor fi calculate si distribuite in organizatie cu ajutorul tau;
• Schimbarile de activitate in jobul colegilor sunt inregistrate de catre tine in fisele de post specifice;
• Vei pastra legatura cu autoritatile publice abilitate in domeniul resurselor umane atunci cand este cazul -ITM, ANOFM, Casa de Sanatate, Casa de Pensii etc.
• Vei raspunde prompt si corect solicitarilor de adeverinte sau formularelor specifice;
• Vei intocmi diverse rapoarte periodice aferente activitatii de administrare personal & salarizare.
• Intocmirea contractelor individuale de munca, a fiselor de post, actelor aditionale, precum si completarea adeverintelor si a altor formulare specifice activitatii;
• Transmiterea completa si in termenul legal a raportului Revisal catre ITM, cu modificarile CIM care legal trebuie raportate in REVISAL.
• Gestionarea dosarelor de personal; completarea acestora cu toate documentele cerute de legislatia in vigoare sau de procedurile interne.
• Experienta in operarea in Saga ca program de evidenta contabila reprezinta avantaj

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Arad, judet Arad

Vezi pe harta