Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Resurse Umane în Cluj-Napoca.

Angajam referent resurse umane

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 13:20, 19 iunie 2018, Numar anunt: 166313917

Profilul candidatului ideal:
• Persoana organizata, capabila sa gestioneze in paralel mai multe activitati;
• Spirit de lucru in echipa;
• Atitudine deschisă, pozitivă și proactivă
• Voință și determinare
• Capacitate de parcurgere a taskurilor în mod independent
• Încredere în forțele proprii
• Dorinţă de dezvoltare continuă
• Implicare în proiecte

Cerințele de bază ale postului:
• Studii de specialitate în domeniu
• Cunoștințe ale Legislației Muncii, constituie avantaj
• Cunoștințe de limbă engleză la nivel mediu
• Cunoștințe temeinice utilizare pachet Microsoft Office și gestionarea bazei de date
• Experiența în domeniu constituie un avantaj

Principalele responsabilități ale postului:
• Transmiterea Revisal astfel încât să respecte solicitările venite, prevederile legale și operațiunile să fie efectuate fără erori.
• Întocmirea contractelor de muncă ,a actelor adiționale, deciziilor de încetare
• Întocmirea şi predarea către destinatari a adeverinţelor conform solicitărilor
Alăturaţi-vă echipei noastre, aşteptăm CV-ul Dumneavoastra!

Vizualizari:670

Anunturile utilizatorului Ioana Hangan