Salveaza ca favorit

Angajam referent resurse umane

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 13:20, 19 iunie 2018, Numar anunt: 166313917

Profilul candidatului ideal:
• Persoana organizata, capabila sa gestioneze in paralel mai multe activitati;
• Spirit de lucru in echipa;
• Atitudine deschisă, pozitivă și proactivă
• Voință și determinare
• Capacitate de parcurgere a taskurilor în mod independent
• Încredere în forțele proprii
• Dorinţă de dezvoltare continuă
• Implicare în proiecte

Cerințele de bază ale postului:
• Studii de specialitate în domeniu
• Cunoștințe ale Legislației Muncii, constituie avantaj
• Cunoștințe de limbă engleză la nivel mediu
• Cunoștințe temeinice utilizare pachet Microsoft Office și gestionarea bazei de date
• Experiența în domeniu constituie un avantaj

Principalele responsabilități ale postului:
• Transmiterea Revisal astfel încât să respecte solicitările venite, prevederile legale și operațiunile să fie efectuate fără erori.
• Întocmirea contractelor de muncă ,a actelor adiționale, deciziilor de încetare
• Întocmirea şi predarea către destinatari a adeverinţelor conform solicitărilor
Alăturaţi-vă echipei noastre, aşteptăm CV-ul Dumneavoastra!

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Ioana Hangan

Arata mai multe anunturile utilizatorului

Cluj-Napoca, judet Cluj

Vezi pe harta