Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Resurse Umane în Cluj-Napoca.

Angajam recruiter

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 09:25, 19 iunie 2018, Numar anunt: 166287725

Responsabilitati:
-identifica si pune în aplicare strategiile si canalele adecvate de recrutare
-monitorizeaza si arhiveaza aplicatiile candidatilor selectati in cadrul procesului de recrutare si selectie
-contacteaza candidatii selectati pentru pozitiile disponibile si programeaza interviuri telefonice/interviuri
-intervieveaza candidatii selectati si actualizeaza baza de date
-trimte scrisori de refuz/feedback tuturor candidatilor implicati in procesul de selectie.
Cerinte:
- cunostinte de limba italiana: scris – foarte bine, vorbit – foarte bine
- experienta in domeniu minim 6 luni
- abilitati de comunicare (scris, vorbit) si de structurare a mesajelor
- abilitati de planificare si organizare
Beneficii:
- sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la nr de tel. 749 - arata telefon - sau la email clujnapoca(at)timacorecruting.ro

Vizualizari:322