Salveaza ca favorit

Angajam recruiter

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 09:25, 19 iunie 2018, Numar anunt: 166287725

Responsabilitati:
-identifica si pune în aplicare strategiile si canalele adecvate de recrutare
-monitorizeaza si arhiveaza aplicatiile candidatilor selectati in cadrul procesului de recrutare si selectie
-contacteaza candidatii selectati pentru pozitiile disponibile si programeaza interviuri telefonice/interviuri
-intervieveaza candidatii selectati si actualizeaza baza de date
-trimte scrisori de refuz/feedback tuturor candidatilor implicati in procesul de selectie.
Cerinte:
- cunostinte de limba italiana: scris – foarte bine, vorbit – foarte bine
- experienta in domeniu minim 6 luni
- abilitati de comunicare (scris, vorbit) si de structurare a mesajelor
- abilitati de planificare si organizare
Beneficii:
- sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la nr de tel. 749 - arata telefon - sau la email clujnapoca(at)timacorecruting.ro

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Cluj-Napoca, judet Cluj

Vezi pe harta