Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Personal hotelier - restaurant în Floresti.

Angajam Picol (catering) - Floresti, Prahova!

Floresti, judet Prahova Adaugat La 16:15, 20 noiembrie 2018, Numar anunt: 162882301
Companie de catering angajeaza Picol pentru locatia din Floresti, jud. Prahova

Responsabilitati:

• Debaraseaza mesele, le curata si aranjeaza sala de mese.
• Pregateste tacamurile si linia de servire.
• Adopta permanent o atitudine corecta, amabila, comerciala in fata consumatorilor.

Cerinte:

• Experienta pe un post similar constituie avantaj, dar nu este obligatorie.
• Seriozitate, responsabilitate, flexibilitate.
• Spirit de echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Program de lucru in 2 schimburi, 5 zile/saptamana
• Mediu de lucru tanar si dinamic
• Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.
• Pachet salarial in care este asigurata masa
• Tichete de masa

Pentru detalii: 751 - arata telefon -
Vizualizari:2409