Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Call center - Suport clienti în Bucuresti.

Angajăm personal pentru suport clienți, infoline

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1 Adaugat de pe telefon La 16:47, 12 martie 2018, Numar anunt: 156415415
1 800 - 2 000 lei

Candidatul ideal:

• Domnișoară / doamnă cu vârsta cuprinsă între 22-35 de ani
• Cu abilități bune de comunicare
• Cunoașterea limbii engleze, scrisă și vorbită
• Cu abilități de utilizare a calculatorului
• Ambițioasă
• Punctuală

Descrierea jobului:

• Preluarea apelurilor telefonice venite din partea clienților, identificarea problemelor cu care se confruntă aceștia și stabilirea celei mai bune și rapide metode de rezolvare
• Soluționarea sau direcționarea către departamentul potrivit
• Înregistrarea interacțiunii cu clientul

Beneficii:

• Asigurare medicală
• Contract pe perioadă nedeterminată
• Dezvoltarea abilităților de comunicare și negociere
• Posibilitatea de a face parte dintr-o industrie dinamică și plină de oportunități
• Bonusuri de apreciere a entuziasmului

Descrierea companiei

Companie internațională de ticketing, care se extinde în România.

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS, si Windows Phone

Vizualizari:253