Angajam personal depozit piese auto

Candidatul ideal:

-persoana responsabila de gestiune

-cunostinte operare program gestiune depozit WMS (constituie avantaj)

-cunostinte in domeniul auto

-cunostinte minime de contabilitate primara

-cunostinte de operare PC

-permis auto categoria B (constituie avantaj)

Responsabilitati si beneficii:

-preluarea comenzilor si pregatirea acestora

-identificarea pieselor dupa cod si sortarea acestora pe rafturi

-gestiunea precisa a stocurilor

-ordinea si curatenia in depozit

-sortarea corespunzatoare la raft

Oferta (bonusuri,beneficii)

-salariu atractiv

-bonusuri in functie de performanta

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS

Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Sighetu Marmatiei, judet Maramures

Anunturile utilizatorului Ovidiu