Salveaza ca favorit

Angajăm peisagist/gradinar/sofer

Bacau, judet Bacau Adaugat de pe telefon La 09:24, 23 martie 2019, Numar anunt: 135951489
SC ROMGAZON angajează personal pentru activități de întreținere spații verzi, amenajari grădini și spații verzi, însămânțare gazon, rulouri de gazon, plantari sau sisteme de irigare automatizate

Program 8:00-18:00

Salariu atractiv-

Carte de munca

Bunusuri in cazul in care se lucrează peste program sau daca lucrările de executa înainte de termen

Responsabilitati si atributii:

• Amenajarea si intretinerea spatiilor verzi, conform indicatiilor inginerului horticol/peisagist;
• Manipularea utilajelor de intretinere a spatiilor verzi - utilaje noi, motorizate;
• Pregatirea solului pentru insamantare;
• Tunderea gazonului, insamantarea si intretinerea gazonului;
• Plantarea arborilor, arbustilor si florilor;
• Toaletarea arborilor, arbustilor si a gardurilor vii;
• Ingrijirea plantelor;
• Degajarea resturilor vegetale rezultate din ingrijirea plantelor;
• Intretinerea instalatiilor de irigare;
• Disponibilitate/experienta de lucru pe teren (in conditii climaterice specifice);
• Experienta practica in domeniu constituie un avantaj.

Cerințe:

Vârsta: minim 18 ani
Studii: minim 8 clase
Experiența: prezintă un avantaj
Permis de conducere cat. B: prezintă avantaje salariale
Disponibilitate de lucru peste program
Corectitudine
Responsabilitate
Punctualitate

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului bogdan

Arata mai multe anunturile utilizatorului

Bacau, judet Bacau

Vezi pe harta