Angajam operator vanzari prin telefon

Oradea, judet Bihor Adaugat La 16:34, 1 decembrie 2016, Numar anunt: 110412958

Candidatul ideal :
- abilitati de comunicare, coerenta si usurinta in exprimare
- abilitati de negociere
- abilitati de comunicare interpersonala
- amabilitate, rabdare, atitudine pozitiva
- experienta minim 1 an intr-un post similar sau intr-un post pe vanzari
- cunoasterea pachetului MS Office
- studii superioare
Descrierea jobului.Responsabilitati
• Invatarea serviciilor, precum si a instrumentelor de lucru folosite in ofertare ;
• Sa preia apelurile telefonice ale clientilor, cu atitudine pozitiva si voce placuta si sa incheie vanzarea cu succes;
• Acordare de asistenta si comunicare cu clientii /potentiali clienti;
• Comunicarea scrisa si telefonica cu clienti/potentiali clienti;
• Administrarea relatiior cu clientii sau proiectelelor de colaborare cu acestia ;
• Identificarea de canale noi de promovare si vanzare a serviciilor firmei ;
• Identificarea, abordarea, dezvoltarea de solutii, ofertare si vanzarea catre clienti ;

Se ofera :
-mediu de lucru modern si dinamic
-conditii foarte bune de lucru
-salariu motivant (salariu fix + comision din vanzari)

Descrierea companiei
Firma de formare profesionala
Daca iti doresti sa faci parte si TU din echipa noastra aplica acum !

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Diana

Vand imprimanta HP second hand

Reparatii PC – Electronice – Electrocasnice

1 dec

Vand imprimanta Kyocera second hand

30 nov

Fara fotografii

Angajam Secretara

Personal administrativ - Contabilitate

30 nov

Cursuri calificare acreditate - 54 meserii

Alte cursuri si traininguri

22 nov

22 nov

Arata mai multe anunturile utilizatorului

Oradea, judet Bihor

Vezi pe harta

Diana

Pe site din iun 2015 Anunturile utilizatorului