Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Soferi - Servicii auto - Curierat în Timisoara.

Angajam Operator salubrizare si Sofer categ C

Timisoara, judet Timis Adaugat La 11:43, 16 noiembrie 2018, Numar anunt: 165105991
Clarismart Consulting cauta pentru companie din Timisoara, persoanal pentru postul de Operator salubrizare (muncitor necalificat) si Sofer categ C, E.

Operator salubrizare
Descriere post:

- Execută lucrări de încărcare reziduuri menajere şi industriale din recipienţii în care acestea sunt depozitate în autovehicul
- Executa lucrari de incarcare recipienti colectare duala - peturi, plastic, hartie, carton, etc.
- Execută lucrări de incarcare a utilajelor cu materiale diverse in cazul curateniei de primavara si curateniei de toamna.
- Executa lucrari de igienizare (spalare) a autovehicolelor societatii
- Efectuează curăţenia la locul unde a staţionat autovehiculul, după terminarea operaţiei de golire a recipienţilor.

Sofer
Cerinte

- permis conducere categ C, E
- card tahograf
- atestat transport marfa

Beneficii:

- salariu fix
- tichete de masa
- prima de concediu
- prime de Sarbatori
- program intr-un singur schimb de la 8.00-17.00

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul atasat sau sa apeleze nr. de telefon 730 - arata telefon - / 723 - arata telefon - .
Vizualizari:1435
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Clarismart Consulting

Arata mai multe anunturile utilizatorului