Salveaza ca favorit

Angajam Operator salubrizare si Sofer categ C

Timisoara, judet Timis Adaugat La 11:43, 16 noiembrie 2018, Numar anunt: 165105991
Clarismart Consulting cauta pentru companie din Timisoara, persoanal pentru postul de Operator salubrizare (muncitor necalificat) si Sofer categ C, E.

Operator salubrizare
Descriere post:

- Execută lucrări de încărcare reziduuri menajere şi industriale din recipienţii în care acestea sunt depozitate în autovehicul
- Executa lucrari de incarcare recipienti colectare duala - peturi, plastic, hartie, carton, etc.
- Execută lucrări de incarcare a utilajelor cu materiale diverse in cazul curateniei de primavara si curateniei de toamna.
- Executa lucrari de igienizare (spalare) a autovehicolelor societatii
- Efectuează curăţenia la locul unde a staţionat autovehiculul, după terminarea operaţiei de golire a recipienţilor.

Sofer
Cerinte

- permis conducere categ C, E
- card tahograf
- atestat transport marfa

Beneficii:

- salariu fix
- tichete de masa
- prima de concediu
- prime de Sarbatori
- program intr-un singur schimb de la 8.00-17.00

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul atasat sau sa apeleze nr. de telefon 730 - arata telefon - / 723 - arata telefon - .

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Clarismart Consulting

Arata mai multe anunturile utilizatorului