Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Alte locuri de munca în Timisoara.

Angajam operator introducere comenzi

Timisoara, judet Timis Adaugat La 08:47, 25 iulie 2018, Numar anunt: 168043808
3 000 lei

Cerinte:

- Experienta: 1-2 ani
- Limba engleza nivel mediu-avansat / Italiana
- Atentie la detalii

Responsabilitati:

-Confirmarea, modificarea, anularea comenzilor la cererea clientilor in prigram si via email la client
-Introducerea tuturor comenzilor de transport pe client/ destinatie
-Updatarea tuturor comenzilor cu informatiile aditionale primite de la clienti
-Introducerea orelor de incarcare si descarcare solicitate de client sau aparute in comanda
-Confirmarea zilnica a comenzilor pe platforma Transwide una cate una cu data si ora descarcarii

Beneficii:
-Salariu net: 3000 ron
-3 bonusuri anuale

Program de lucru: 09-18:30 (1 ora pauza de pranz)

Vizualizari:421
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Diana

Fara fotografii

Stivuitorist/ Operator Productie

Alte locuri de munca

Azi
10:33

de la 2 500 leipana la 3 000 lei

Responsabil Parc Auto

Soferi - Servicii auto - Curierat

13 aug

2 500 lei

Agent de Vanzari

Agenti - consultanti vanzari

13 aug

de la 2 000 leipana la 2 200 lei

Salariu negociabil
Arata mai multe anunturile utilizatorului