Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Personal administrativ - secretariat în Arad.

Angajam Operator date logistica

Arad, judet Arad Adaugat La 15:53, 17 mai 2018, Numar anunt: 153358657

Firma de transport, cu o experienta de peste 15 ani in domeniu,angajam operatori date pentru departamentul deconturi

Candidatul ideal:
- experienta in domeniu reprezinta avantaj
- abilitati de comunicare cu soferii
- cunostinte de operare calculator ( office )

Responsabilitati principale :
- activitati administrative
- introducere in sistem a datelor legate de incarcare - descarcare a marfii;
- actualizarea stocului in sistem;

Oferim:
- posibilitatea de dezvoltare personala intr-o companie multinationala cu un colectiv tanar
- program de lucru de luni pana vineri intre 9-18
- pachet salarial atractiv ( in functie de experienta )
- bonuri de masa

Vizualizari:115
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Narcis Visoiu

Arata mai multe anunturile utilizatorului