Salveaza ca favorit

Angajam operator casa de schimb valutar si amanet

Sighetu Marmatiei, judet Maramures Adaugat La 09:31, 24 aprilie 2019, Numar anunt: 179686623
DESCRIERE JOB
Candidatul ideal
Absolvent de studii medii/superioare
Cunostinte minime de operare PC si utilizare PC;
Atentie la detalii;
Constituie un avantaj experienta pe un post similar.

DESCRIEREA JOBULUI
Efectueaza operatiuni de amanet, schimb valutar si transfer de bani;
Verifica si evalueaza garantiile;
Tine evidenta primara a documentelor din punctul de lucru;
Intocmeste contractele de amanet, verifica scriptic si faptic documentele de schimb valutar si transfer de bani;
Respecta si aplica procedurile societatii si politica de marketing.
Venituri pana la 2500 lei net (salariu fix + comision fara targhet + bonuri de masa).

BENEFICII
Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA, cu semnare din prima zi de angajare

TRAINING REMUNERAT asigurat de societate pentru :
-recunoasterea bijuteriilor din metale pretioase si a electronicelor;
-identificarea bancnotelor autentice ale valutelor cu care lucreaza societatea;
-efectuarea si evidenta transferurilor de bani;

AJUTOR FINANCIAR pentru angajati;
Evaluarea si recunoasterea performantelor, cu posibilitati de PROMOVARE.
Siguranta si conditii de munca civilizate

Descrierea companiei
Companie cu o experienta de 25 de ani pe piata de profil- amanet, exchange, transfer de bani, isi desfasoara
activitatea in peste 35 de agentii.

Locația jobului București, România
Nivel studii Absolvent
Tip job Full time
Oraș de lucru Bucuresti

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Secretariat

Fara fotografii

Sofer Director

Soferi - Servicii auto - Curierat

15 apr

2 200 lei