Salveaza ca favorit

Angajam Operator Calculator CTP

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1 Adaugat La 11:47, 5 decembrie 2017, Numar anunt: 145940899

Angajam Operator Calculator CTP, in cadrul uneia dintre cele mai cunoscute tipografii din Bucuresti, cu disponibilitate de lucru in ture, de Luni pana Vineri.

Responsabilitati:
- Introducerea, stocarea si preluarea informatiilor din echipament;
- Examinarea imaginilor pentru depistarea greselilor evidente inainte de fabricarea placilor;
- Realizarea placilor cu dimensiuni cuprinse intre 70-100 cm;

Ce oferim:
- Transport gratuit de la Piata Victoriei;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Tichete de masa;
- Salariu atractiv;
- Mediu de lucru placut, modern si performant.
Anuntul este adresat persoanelor cu experienta in domeniul tipografic (minim 3 luni).
Pentru mai multe informatii, va rog sa sunati la numarul din anunt.

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1

Vezi pe harta