Angajam muncitori necalificati la sortare deseuri _1 schimb

1 600 - 1 900 lei
Clarismart Consulting cauta in vederea angajarii, Muncitori necalificati pentru activitatea de sortare deseuri.

Cerinte
- seriozitate si responsabilitate
- dorinta de a munci.

Descriere post
- realizeaza activitati de sortare, incarcare deseuri .
- persoana dornica sa invete.

Beneficii:

- salariu fix
- tichete de masa
-ore suplimentare platite dublu
- prima anuala de concediu si prime de sarbatori
- prima lunara
- se lucreaza intr-un schimb.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul atasat sau sa apeleze nr. de telefon afisat.
  • Adaugat La 13:39, 15 octombrie 2020
  • Vizualizari:1304
  • Numar anunt: 207430853
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Timisoara, judet Timis

Anunturile utilizatorului Clarismart Consulting