Salveaza ca favorit

Angajam Merchandiser - Craiova

Craiova, judet Dolj Adaugat La 08:01, 13 iunie 2018, Numar anunt: 165053669

Angajam Merchandiser

Candidatul ideal

Persoana activa, responsabila si punctuala;
Experienta anterioara pe un post similar nu este obligatorie dar poate reprezenta un avantaj;
Bune abilitati de organizare a muncii;
Sociabilitate, spirit de echipa;
Minim studii medii.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

Asezarea pe raft a produselor;
Verificarea preturilor la raft;
Verificarea termenului de valabilitate al produselor;
Monitorizarea stocului pentru produsele mercantizate;
Intocmirea rapoartelor de activitate.
Program 8h/zi

AVANTAJE:

Contract individual de munca
Program de lucru full time
Salariu fix, bonuri de masa
Mediu de lucru profesionist

Persoanele interesate sa trimita mesaj privat cu cv-ul sau sa sune la numarul de telefon 769 - arata telefon -

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Andreea Negoescu

Arata mai multe anunturile utilizatorului