Salveaza ca favorit

Angajam Menajera

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 2 Adaugat La 16:59, 15 ianuarie 2018, Numar anunt: 149087569

Oferim:

- contract pe perioada nedeterminata
- norma de munca: 4h/zi, luni-vineri

Cerinte:

- persoana dedicata locului de munca
- persoana careia sa ii placa sa faca si sa mentina curatenia

Responsabilitati:

-sa curete si sa igienizeze suprafete, in incinta/in afara imobilului
-sa mentina curatenia
-sa ia in primire toate materialele necesare asigurarii curateniei, avand obligatia sa asigure pastrarea si utilizarea acestora in bune conditii
-sa raspunda la toate solicitarile venite din partea administratorului pentru indeplinirea unor sarcini conform fisei postului.
-sa respecte cu strictete reguli de protectia muncii si PSI din obiectivul unde isi desfasoara serviciul.

Detalii companie:

Sediul SC Lizar Distribution SRL se afla in Obor, in spatele Kaufland-ului Colentina. Principala activitate este cea de Vending, cu automatele de cafea de la Nescafe.
www.shop.lizar.ro

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca datele furnizate sa fie salvate si procesate. Vezi detalii

Urmatorul consimtamant include aprobarea dvs. pentru transmiterea CV-ului dvs. (si a datelor incluse in acesta) catre parti terte, precum si procesarea acestor date de catre aceste parti cu scopul participarii in procese de recrutare. De asemenea, sunteti de acord ca OLX Online Services SRL poate sa va creeze profilul dvs. individual de candidat bazat pe datele incluse in acest CV. Puteti gasi informatii detaliate despre procesarea datelor personale de catre OLX Online Services SRL in Politica noastra de Confidentialitate Ascunde

Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Cosmina Lucas

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 2

Vezi pe harta