Salveaza ca favorit

Angajam manipulant/stivuitorist

Constanta, judet Constanta Adaugat La 10:16, 22 iunie 2018, Numar anunt: 165164559

Candidatul ideal
- Studii medii (minim 10 clase);
- Seriozitate, atentie crescuta si asumarea responsabilitatii;
- Abilitatea de a lucra in echipa;
- Cunostinte tehnice in folosirea transpaletei si scanerului;
- Experienta anterioara de lucru in depozit consituie avantaj;
- Autorizatie ISCIR reprezinta un avantaj.

Responsabilitati
- Descarca, plaseaza pe linii, aduce de pe linii si incarca marfurile;
- Preia marfurile pe baza informatiilor disponibile prin scanare si pe baza documentelor de transport;
- Plaseaza corect marfurile pe linii in conformitate cu informatiile afisate pe ecranul scanerului;
- Verifica incarcarea pe autocamionul corect a marfurilor expediate (conform planificarii);
- Eticheteaza marfurile cu eticheta cu coduri de bare conform instructiunilor gestionarului si/sau sefului de depozit;
- Verifica aplicarea corecta a etichetelor conform documentelor si/ sau a informatiilor de pe colete, in cazul coletelor receptionate etichetate, inainte ca acestea sa fie expediat.
- Desfasoara in conditii optime operatiunile de incarcare - descarcare si manipulare a materialelor in si din spatiile de depozitare si mijloacele de transport, cu utilajele din dotarea locatiei;
- Isi imbunatateste continuu cunostintele profesionale, atat prin studiu individual cat si prin participarea activa la formele de perfectionare a personalului astfel incat sa cunoasca reglementarile ce privesc activitatea sa.

Oferim
- Pachet de beneficii atractiv;
- Bonuri de masa;
- Asigurare de sanatate privata;
- Asigurarea transportului pana la locul de munca (Str Interiora, nr 2, depozit C5, Constanta);
- Program: L – V: Tura 1: 06:00 – 14:30; Tura 2: 11:30 – 22:00.

Contact
Persoanele interesate sunt rugate sa sune la tel. 0372.678.573 sau 728 - arata telefon - , in intervalul orar 08:00 – 16:30.

Descrierea companiei
Gebruder Weiss este una dintre cele mai importante companii la nivel global din industria de logistica si transporturi. Este reprezentanta la nivel mondial de peste de angajati, in 162 de filiale din 28 de tari, avand reprezentante regionale in Europa, Europa de Est, Asia si SUA. Prezenta in Romania inca din anul, Gebruder Weiss ofera solutii integrate de logistica, precum si o gama completa de servicii de transport rutier international si domestic, in regim de grupaj, camioane complete sau partiale, transport feroviar, aerian si maritim. Gebruder Weiss opereaza prin terminale logistice si de cross docking in Bucuresti, Cluj, Oradea, Arad, Sibiu, Craiova, Bacau, Agigea, Constanta, performantele sale fiind sustinute de o echipa de peste 400 de specialisti in domeniu.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Constanta, judet Constanta

Vezi pe harta