Salveaza ca favorit

Angajam Manager Tura Restaurant! Sector 1

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1 Adaugat La 10:39, 18 decembrie 2018, Numar anunt: 171921698
Dodo Pizza Romania angajeaza manager tura!

Dacă îți place să lucrezi in bucatarie, esti o persoana activa și motivata să crești împreună cu noi - aplică pentru acest job.

Candidatul ideal:

Experienta in coordonarea, controlul si organizarea unei echipe - reprezinta un avantaj
Persoana responsabila, organizata si orientata spre performanta
Experienta in domneniul Horeca sau un rol similar - reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:

Organizarea eficienta a personalului din bucatarie si a curierilor
Ajuta la procesul de productie din bucatarie
Se ocupa de instruirea si integrarea stagiarilor
Ofera ajutor colegilor din bucatarie pe tot parcusrul turei
Comunica cu clientii din pizzerie si ofera suport pentru solutionarea sesizarilor din partea lor
Inventarierea si gestionare banilor pe parcursul turei
Gestionarea marfurilor in restaurant

Posibilitatea de avansare la Manager Restaurant.

Aplicati pe www.angajaridodo.ro
Sau sunati la 761 - arata telefon - .
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului DODO PIZZA

Fara fotografii

Angajam FARA EXPERIENTA - Operatori Call-Center

Call center - Suport clienti

13 dec

1 500 lei

Ajutor Bucatar! 2000 lei in mana

Personal hotelier - restaurant

13 dec

Livrator cu masina personala!

Soferi - Servicii auto - Curierat

27 nov

de la 2 500 leipana la 3 500 lei

Angajam FARA experienta! Dodo Pizza Coresi

17 dec

1 800 lei

2 200 lei

Arata mai multe anunturile utilizatorului
2 500 - 3 000 lei

Despre noi

Dodo Pizza este o retea internationala de pizzerii care in doar 7 ani a reusit sa ajunga la un numar de 383 restaurante in 10 tari ca SUA, Mare Britanie, China, Russia, Romania, etc.
... mai mult