Salveaza ca favorit

Angajam LUCRATOR IN BUCATARIE in cadrul Complexului Ambient, Brasov

Brasov, judet Brasov Adaugat La 10:31, 27 septembrie 2018, Numar anunt: 147624003

Post disponibil in cadrul Resort Ambient 5*, Cristian, Brasov sau Hotel Ambient 4* Brasov.
www.ambienthotels.ro
Se asigura transfer din Brasov pana la locul de munca si intors.

Descrierea postului:

Candidatul ideal:

- bine organizat, simtul responsabilitatii
- sa respecte regulile igienico-sanitare
- sa pastreze permanent ordinea si curatenia la locul de munca

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program de lucru:
16h lucratoare cu 24h libere
Salariu motivant.
Prime sarbatori si bonificatii.
Posibilitati de promovare.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB