Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Opeartori date în Bacau.

Angajam lucrator comercial

Magazin Bacau cauta vanzatoare.
Persoanele selectate vor trebui sa aiba abilitati de promovare a produselor si un comportament carismatic.

Descrierea jobului

Indeplinirea cu corectitudine a sarcinilor specifice postului
Cunoasterea produselor firmei
Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii
Sa contribuie la asigurarea unei imagini placute a magazinului;

Candidatul ideal
Capacitatea de a gestiona vanzarile din magazin
Abilitati de comunicare excelente, sociabilitate, politete, ambitie, deschidere la nou
-Abilitati de lucru in echipa si atitudine pozitiva .

Nu necesita experienta ceea ce ofera o sansa tinerilor absolventi!

Asteptam c.v.-urile dvs. pentru a va oferi detaliile acestui job si pentru a stabili un interviu!

Succes!

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS