Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Resurse Umane în Oradea.

Angajam Inspector Resurse Umane

Oradea, judet Bihor Adaugat La 15:09, 6 februarie 2018, Numar anunt: 144336535
2 500 - 3 000 lei Salariu negociabil

Important: Experienta minim 2 ani pe un post similar!
Certificatul de Inspector Resurse Umane -prezinta avantaj!

Cerinte:

Studii superioare
Cunostinte temeinice din legislatia in vigoare
Foarte bune abilitati de organizare si prioritizare a activitatii, cu focus pe detalii
Excelente abilitati de comunicare si relationare
Cunostinte operare PC (in special REVISAL)
Obisnuinta in lucrul sub presiunea termenelor si prioritizarea activitatilor
Initiativa, abilitati de analiza, urmarire si coordonare procese RU

Atributii si responsabilitati:

Intocmirea dosarului de personal (CIM, Fise de post, documente necesare angajarii, etc);
Completarea si gestionarea Registrul de Evidenta a Salariatilor (REVISAL);
Centralizarea pontajelor lunare si intocmirea calculului salarial;
Centralizarea cererilor de concediu, realizarea de adeverinte de salariat;
Efectuare de rapoarte ad-hoc, saptamanale sau cu alta frecventa
Realizarea de acte aditionale, decizii, pregatirea documentelor specifice departamentului de resurse umane;
Intocmirea si actualizarea fiselor de post, regulamentul intern, alte decizii si proceduri interne ale companiei;
Obisnuinta in lucrul sub presiunea termenelor si prioritizarea activitatilor;
Intocmire/verificare calcul concedii, verificarea certificatelor medicale si completarea acestora conform cerintelor legale, etc.

Beneficii:

- Salariu atractiv-se negociaza in urma interviului;
- Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare;
- Mediu de lucru placut si posibilitati reale de avansare profesionala;

Vizualizari:1219

Anunturile utilizatorului Costin

Fara fotografii

Angajam Deserventi pe Vola si pe Excavator

Ingineri - Meseriasi - Constructori

10 mai

de la 2 500 leipana la 4 000 lei