Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Ingineri - Meseriasi - Constructori în Timisoara.

Angajam - Inginer instalatii constructii

Timisoara, judet Timis Adaugat La 09:45, 26 iulie 2018, Numar anunt: 168098578
4 000 - 5 000 lei

Cerinte:

-Absolvent studii superioare Facultatea de constructii- Specializarea Instaltii in constructii
-Experienta minim 2 ani
-Pachetul Microsoft Office, Autocad
-Rezistenta la stres, seriozitate/ responsabilitate
-Cunostinte specifice privind procesul de executie a lucrarilor de constructii

Responsabilitati:

-Coordoneeaza lucrarile de instalatii si echipare
-Coordonarea lucrarilor cu firmele de proiectare Instalatii
-Actioneaza pentru conformitateasolutiilor tehnice in proiectare compatibile cu tehnologiile de executie
-Coordoneaza activitatea de instalatii din santier
-Mentine legatura cu subcontractorii
- Pregatirea documentatiilor de licitatie si participarea la negocieri
-Antemasuratoare, schema izometrica, necesarul de materiale
-Supervizarea si participarea la activitatile de montare instalatii termice, sanitare, canalizare si ventilatie
-Intocmirea devize de lucrari

Beneficii:
-4000-5000 lei net
-bonusuri in functie de realizari

Program de lucru:

-Luni-Vineri: 08:00-16:30

Vizualizari:194
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Oana Filip

Fara fotografii

Stivuitorist/ Operator Productie

Alte locuri de munca

Azi
10:33

de la 2 500 leipana la 3 000 lei

Responsabil Parc Auto

Soferi - Servicii auto - Curierat

13 aug

2 500 lei

Agent de Vanzari

Agenti - consultanti vanzari

13 aug

de la 2 000 leipana la 2 200 lei

Salariu negociabil
Arata mai multe anunturile utilizatorului