Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Ingineri - Meseriasi - Constructori în Brasov.

Angajam in Brasov montator mobilier PAL, MDF

Brasov, judet Brasov Adaugat La 09:29, 24 mai 2018, Numar anunt: 104378498

Angajam montator mobilier in Brasov
- experienta de productie sau montaj mobilier PAL/ MDF / lemn masiv constituie avantaj
- oferim salariu atractiv, carte de munca, plata ore suplimentare

Principale responsabilitati: monteaza mobilierul in fabrica, monteaza mobilierul la clienti din Brasov sau lucreaza ca operator pe utilajele noastre.

Locatie: Norvinia SRL, Brasov, str. Henri Coanda nr. 21 (in spatele Mall Coresi, langa Bilka).

Producem mobilier de calitate intr-o fabrica moderna cu 5 centre cu comanda numerica, termopresa pentru fronturi MDF, tehnologie CNC taiere cu apa pentru cuart compozit si granit.
Fabricam fronturi din MDF infoliat si blaturi de piatra sau cuart compozit.

Rugam trimiteti CV-rile la e-mail, informatii la tel: 723 - arata telefon - sau personal in Brasov, str. Henri Coanda nr. 21 (in spatele Mall Coresi, langa Bilka).

Vizualizari:440