Salveaza ca favorit

Angajam fete si baieti agenti imobiliari

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 6 Adaugat La 10:30, 26 noiembrie 2018, Numar anunt: 149588529
Cautam agenti imobiliari cu experienta sau tineri fara experienta in imobiliare sau vanzari in general, dar care doresc sa invete si sa profeseze in imobiliare.

Descrierea jobului
- Contactarea clientilor, oferirea de consultanta imobiliara acestora;
- Promovarea ofertelor pe rețelele specifice de promovare;
- Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare
- Pastrarea unei bune relatii cu clientii si dupa finalizarea tranzactiei

Avem o echipa tanara, puternica si ambitioasa, ce urmareste excelenta in tot ceea ce face, imbinam experienta cu cerintele clientilor si astfel ajungem sa oferim servicii de inalta calitate.

Descrierea companiei
Combinând experienţa practică acumulată pană în prezent cu îmbunătăţirea permanentă a cunoştinţelor teoretice, suntem în măsură să vă oferim consiliere obiectivă şi profesionistă pentru orice tip de tranzacţie imobiliară.

Echipa de agenti si consilieri imobiliari vă sta la dispozitie cu toata gama de tranzactii imobiliare, vanzari si inchirieri case , apartamente si birouri , precum si vanzari si inchirieri spatii industriale, comerciale, depozite, hale.

Daca esti interesat sa iti dezolti o cariera in domeniul imobiliar nu ezita sa ne contactezi pentru stabilirea unui interiviu

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 6

Vezi pe harta